ÖVRIGT / Speglar / Spegel 11222078
*
nr 1122 2078
Spegel
50/60-tal, 115x82, G&T
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 augusti 2017
kl 18:07:22
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/8 11:18:53
1
100 kr
13/8 21:08:32
2
Vinnande bud
14/8 02:11:59
3
600 kr
14/8 02:11:59
2
700 kr (Budbetjänt)
14/8 02:12:23
3
800 kr
14/8 02:12:23
2
900 kr (Budbetjänt)
14/8 02:13:29
3
1.000 kr
14/8 02:13:29
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: g&t spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:51
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:05
-
5066 Spegel
71x38cm
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:19
-
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:45
-
5029 Spegel
höjd: 80cm
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:21
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:58
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1122 2078
Spegel
50/60-tal, 115x82, G&T
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 augusti 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/8 11:18:53 | 1 | 100 kr |
13/8 21:08:32 | 2 | Vinnande bud |
14/8 02:11:59 | 3 | 600 kr |
14/8 02:11:59 | 2 | 700 kr (Budbetjänt) |
14/8 02:12:23 | 3 | 800 kr |
14/8 02:12:23 | 2 | 900 kr (Budbetjänt) |
14/8 02:13:29 | 3 | 1.000 kr |
14/8 02:13:29 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: g&t spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:51 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:05 -
5066 Spegel
71x38cm
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:19
-
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:45 -
5029 Spegel
höjd: 80cm
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:21 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:58